Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

09/06/2017

Поповнення асортименту ТМ AND

Асортимент торгової марки AND розширено впускним колектором 30133006. OE номер колектора 06J133201BH.

Шановні клієнти, колеги, друзі!

Асортимент торгової марки AND розширено впускним колектором 30133006. OE номер колектора 06J133201BH.

Колектор встановлюється на 2-х літрові мотори CCTA, CCTB, CAWA, CAWB, CCZC на автомобілях Golf, Passat, Tiguan, Audi A3.

Також на мотори 1,8 CDAA і CDAB на Skoda Yeti і на мотори 1,8/2,0 CCZB і CDAA на Seat Leon.

 

Інформація про системи зміни геометрії впускного колектора :

 

Система зміни геометрії впускного колектора є однією із затребуваних технологій підвищення потужності двигуна, економії палива, зниження токсичності відпрацьованих газів. Зміна геометрії впускного колектора може бути реалізовано двома способами:

- зміною довжини впускного колектора;

- зміна поперечного перерізу впускного колектора.

У ряді випадків зміна геометрії впускного колектора на одному двигуні здійснюється одночасно двома способами.

 

Впускний колектор змінної довжини.

Впускний колектор змінної довжини застосовується в атмосферних бензинових і дизельних двигунах для забезпечення кращого наповнення камери згоряння повітрям на всьому діапазоні оборотів двигуна.

На низьких оборотах двигуна потрібно досягнення максимального крутного моменту якнайшвидше, для чого використовується довгий впускний колектор. Високі обороти виводять двигун на максимальну потужність при короткому впускному колекторі.

Впускний колектор змінної довжини використовують в конструкції двигунів багато виробників, деякі дали системі власні назви:

 

Dual-Stage Intake, DSI від Ford;

Differential Variable Air Intake, DIVA від BMW;

Variable Inertia Charging System, VICS, Variable Resonance Induction System, VRIS від Mazda.

 

Регулювання довжини впускного колектора (перемикання з однієї довжини на іншу) проводиться за допомогою клапана, що входить до складу системи управління двигуном.

Робота впускного колектора змінної довжини здійснюється наступним чином. При закритті впускних клапанів у впускному колекторі залишається частина повітря, яка здійснює коливання з частотою пропорційною довжині колектора і оборотам двигуна. У певний момент коливання повітря входять в резонанс, тим самим досягається ефект нагнітання - т.зв. резонансний надув. При відкритті впускних клапанів повітряна суміш в камери згоряння нагнітається з великим тиском.

В надувних двигунах впускний колектор змінної довжини не використовується, тому що необхідний об'єм повітря в камері згоряння забезпечується механічним і (або) турбокомпресором. Впускний колектор в таких двигунах дуже короткий, що скорочує розміри двигуна і його вартість.

 

Впускний колектор змінного перерізу

Впускний колектор змінного перерізу застосовується як на бензинових, так і на дизельних двигунах, в т.ч. обладнаних надувом. При зменшенні поперечного перерізу каналів впускного колектора досягається збільшення швидкості повітряного потоку, краще сумішоутворення і відповідно забезпечується повне згоряння паливно-повітряної суміші, зниження токсичності відпрацьованих газів.

Відомими системами впуску змінного перерізу є:

Intake Manifold Runner Control, IMRC, Charge Motion Control Valve, CMCV від Ford;

Twin Port від Opel;

Variable Intake System, VIS від Toyota;

Variable Induction System, VIS від Volvo.

В системі впускний канал до кожного циліндра розділений на два канали (окремий канал на кожен впускний клапан), один з яких перекритий заслінкою. Привід заслінки здійснює вакуумний регулятор або електродвигун, який є виконавчим пристроєм системи управління двигуном.

 

При частковому навантаженні заслінки закриті, паливно-повітряна суміш (двигуни з розподіленим уприскуванням) або повітря (двигуни з безпосереднім уприскуванням) надходить в камеру згоряння кожного з циліндрів по одному каналу. При цьому створюються завихрення, які забезпечують краще сумішоутворення. При зменшенні перетину впускного колектора раніше вступає в роботу система рециркуляції відпрацьованих газів, тим самим підвищується паливна економічність двигуна.

При повному навантаженні заслінки впускного колектора відкриваються, збільшується подача повітря (паливно-повітряної суміші) в камери згоряння і відповідно підвищується потужність двигуна.

 

 
Коментарі