Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

06/10/2023

Новинка в асортименті – стартери та генератори Plus Line

Наразі в АвтоНова-Д доступно 49 моделей cтартерів та генераторів, які мають широке застосування

В портфелі брендів АвтоНова-Д відбулося поповнення. На склади компанії надійшла перша партія стартерів та генераторів від Plus Line!

 

Plus Line – виробник стартерів та генераторів,бренд, який належить компанії Pos Service Holland, що спеціалізується на відповідних електрокомпонентах та запчастинах до них від моменту свого заснування в 1992 році (Pos Service Holland є постачальником ОЕМ-агрегатів та компонентів таких брендів, як Bosch, Denso, Mahle, SEG, Valeo та інших). Компанія відвантажує стартери та генератори у всі сегменти: для легкових та вантажних автомобілів, для сільгосптехніки, а також суден. Загалом  – понад 12 000 продуктів, водночас асортимент збільшується щомісячно.  

 

Представницька мережа Pos Service Holland включає філії у Нідерландах, Франції, Іспанії, Польщі, Великій Британії ПАР та Китаї. Виробництво розташовується в місті Шанхай: завод оснащений найсучаснішим обладнанням і має всі необхідні сертифікати якості.

 

Для того, щоб створити якісну пропозицію на будь-який гаманець, Plus Line виробляє продукцію у трьох лінійках – Selected, Original, Pro. Агрегати серії Pro комплектуються оригінальними деталями Bosch, Mitsubishi та Valeo, а також шківами таких відомих марок, як INA, Litens, Zen.

 

Перед продажем агрегати Plus Line ретельно тестуються обладнанням власної марки Motoplat – наразі це одне з найкращих у світі обладнань для виконання відповідних задач.

 

Високу якість продукції Plus Line підтверджує той факт, що кількість повернень запчастин становить лише 0,7%.

 

 

На сьогодні в АвтоНова-Д доступні генератори та стартери Plus Line для автомобілів марок Volkswagen,  Audi, Mercedes-Benz, BMW, Opel, Ford, FIAT, Volvo, Toyota, Citroen, Hyundai, Renault, Mitsubishi, Daewoo, Scania та DAF. Ознайомитися з кожною позицією можна в цій таблиці.