Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

15/02/2024

Універсальні та під конкретну модель. Датчики тиску в шинах SCHRADER

Новинка в асортименті

В асортименті АвтоНова-Д з’явився новий бренд – SCHRADER, який є одним з основних в світі виробників датчиків тиску в шинах (датчиків TPMS). Перша партія запчастин від SCHRADER вже надійшла на склади компанії.

 

 

Історія бренду

 

SCHRADER – американська торгова марка, яка була заснована в Нью-Йорку у 1844 році німцем за походженням, винахідником Августом Шрадером. Компанія почала свою діяльність в сфері технологій контролю тиску повітря, і протягом понад 150 років займає в цій сфері провідні позиції:

 

  • 1840-і: розроблення та впровадження у виробництво фітингів та клапанів для гумових надувних виробів, зокрема, рятувальних плавзасобів. Пізніше Шрадер розвинув цей напрямок: розробив та почав випускати покращені підводні шоломи, а також модернізовані глибинні насоси, за рахунок чого компанія швидко зайняла провідні позиції на ринку обладнання для дайвінгу;
  • 1890-ї: вихід на ринок пневматичних шин для велосипедів. Разом зі своїм сином Джорджем Август Шрайдер розроблює так званий клапан Шрадера – тип клапана для колісних камер, який спочатку був застосований на велосипедах, а пізніше – на автомобілях. Сьогодні цей клапан використовується в шинах майже всіх транспортних засобів у світі.
  • 1990-і: впровадження систем контролю тиску в шинах в автомобілях. В 1997 році SCHRADER випускає перший датчик контролю тиску в шинах, який встановлюються на автомобілі Chevrolet Corvette C5 и Plymouth Prowler. Відтоді компанія виробила майже 1 млрд таких датчиків.

 

На сьогодні понад 50% всіх автомобілів в світі оснащується з-заводу саме датчиками TPMS від SCHRADER. Крім конвеєрів автовиробників, бренд також постачає свої «сенсори» на ринок післяпродажного обслуговування.

 

 

Також SCHRADER випускає сканери для діагностики та програмування датчиків тиску в шинах і ремкомплекти для таких «сенсорів».

 

 

Ключові особливості датчиків тиску в шинах SCHRADER

 

  • Швидка та проста заміна: за рахунок повної відповідності датчику, встановленому на авто з конвеєра;
  • Повна відповідність ОЕ-деталі: як за формую та розмірами, так і функціонуванням;
  • Найкраще в галузі покриття авто: лише 17 найменувань датчиків охоплюють 81,7% всього європейського автопарку;
  • Не потребують програмування (в більшості випадків): ті датчики, які потребують програмування, вони вже «йдуть» з попереднім програмуванням.

 

 

Наявність в АвтоНова-Д

 

Наразі в АвтоНова-Д доступно 33 найменування датчиків тиску в шинах SCHRADER – універсальних і під конкретну модель; для автомобілів виробництва Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Toyota, Mazda, Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Genaral Motors, Renault, Peugeot, Citroen, Fiat, Chrysler. Каталог позицій доступний за цим посиланням.