Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

11/03/2024

Від легковиків до вантажівок: щітки склоочисника Oximo

Майже 200 найменувань для різних застосувань

АвтоНова-Д суттєво збільшила асортимент товару категорії «Щітки склоочисника»: на склади компанії надійшла велика партія продукції від Oximo.

 

 

Наразі до покупки доступно 188 найменувань щіток склоочисника вказаного бренду. Це двірники розміром від 250 до 700 мм, різних типів – каркасні, безкаркасні, гібридні, а також різних кріплень – A-, B-, C-, D-, E-, F-Type, а також мультикріплення.

 

Пропозиція охоплює як легкові, так і легкі комерційні авто, а також вантажівки.

 

Переглянути повний список можна за цим посиланням.

 

Про Oximo

 

 

Oximo – польський бренд щіток склоочисника, який веде свою діяльність з 2009 року. Компанія пропонує понад 400 найменувань продукції, що забезпечує покриття майже всього європейського парку автомобілів (понад 83 400 застосувань).

 

 

Відмінною особливістю склоочисників Oximo є гумка, що виконана з особливої суміші силікону та каучуку. Металеві деталі виготовлені з міцної вуглекислотної сталі (High-Carbon), яка зовні повністю оцинкована. Така конструкція запобігає виникненню корозійних процесів. Основними перевагами двірників Oximo є хороші аеродинамічні характеристики, рівномірний притиск до поверхні, металеві оцинковані частини, надійне кріплення.

 

На сьогодні Oximo продала по всьому світу понад 42 млн щіток склоочисника. Її продукція відповідає всім необхідним автомобільним стандартам якості, в тому числі міжнародним нормам IATF 16949, REACH і RoHs.