Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

18/04/2024

Оливи, присадки, автохімія: в наявності в АвтоНова-Д – продукція Liqui Moly

Огляд пропозиції + цікаві та маловідомі факти про бренд

Liqui Moly – один з найвідоміших брендів в автомобільному світі, і один з найбільших виробників технічних рідин для авто. Окрім моторних та трансмісійних олив, він також випускає різноманітні присадки, засоби для догляду за авто та ін. Поєднання німецької надійності продукції і великого асортименту зробило цю марку затребуваною в багатьох куточках світу.  Доступна її продукція і в АвтоНова-Д.

 

 

Історія Liqui Moly

 

Liqui Moly з`явилася, можна сказати, раптово. В далеких 1950-х роках німець Ханс Хенле помітив в одній із численних точок продажу пляшечку, в якій була присадка в моторну оливу для авіаційних двигунів. Ця рідина містила дисульфід молібдену, і головним завданням такої суміші був захист силового агрегату від пошкоджень під час несподіваної втрати оливи. Хансу прийшла ідея використовувати цю присадку і в «цивільному» автосервісі. В повоєнні роки почали з’являтися нові, більш потужні автомобілі, які вимагали більш досконалих мастильних матеріалів, тому він був впевнений, що продукт буде користуватися популярністю. Так потім, власне, і сталося…

 

Ліворуч – засновник компанії Ханс Хенле, праворуч – та сама присадка, з якої все й почалося

 

На пляшечці значився маловідомий на той час напис «Liqui Moly», що в перекладі означало: liqui — рідина, moly — молібден. Недовго думаючи, майбутній засновник компанії у 1955 році викупив права на торгову марку Liqui Moly та патент на присадку з дисульфіду молібдену, і у 1957 році заснував компанію Liqui Moly GmbH.

 

До 1970-х років Liqui Moly випускала виключно присадки для моторних, і трансмісійних олив, а також універсальне мастило. Потім до асортименту додалися паливні присадки і навіть – ремені безпеки та дитячі крісла! Згодом, у 1980-х, компанія почала випускати й оливи, а також різні продукти для догляду за автомобілем та для його ремонту: мастила, пасти, засоби для догляду за лаком, за пластиком, продукти для садової техніки, мотоциклів, велосипедів та зброї, клеї, герметики, антикори тощо. Принцип роботи «все з одних рук» збільшив популярність та оборот компанії. Майже всі товари були розроблені у власній лабораторії у співпраці з автовиробниками.

 

Еволюція лого Liqui Moly

 

І якщо в перші роки існування успіх Liqui Moly забезпечили присадки як такі, то згодом – моторні оливи з молібденовими присадками. Саме останні й досі залишаються «візитівкою» бренду.

 

Ліворуч – продукція Liqui Moly у 1980-х (вже тоді асортимент був пристойним), праворуч – завод бренду

 

Сьогодні Liqui Moly – це понад 4 000 продуктів для різних сфер застосування, які купують у понад 120 країнах світу. А все колись починалося лише з одного товару, який був відомий лише у Німеччині, та й то, в певних, вузьких колах…

 

 

Якщо говорити більш детально про асортимент Liqui Moly…

 

Основа пропозиції Liqui Moly сьогодні – повна програма моторних олив: мінеральних, напівсинтетичних та синтетичних, для авто різних поколінь – від ретро-карів до сучасних гібридних моделей та машин із системою start-stop; а також трансмісійних олив – для класичних АКПП з гідротрансформаторами, «роботів» DSG, EDC…), варіаторів, а також редукторів, якими оснащуються електромобілі. Пропонується і повна лінійка присадок: для додавання в оливу, пальне, систему охолодження…

 

 

Сімейство автохімії також представлено численними продуктами: це різні поліролі для кузову та салону, шампуні з воском, антидощ, силіконові мастила для ущільнювачів дверей тощо.

 

Нарешті, представлені в пропозиції Liqui Moly антифризи, гальмівні рідини, очисники гальм, карбюраторні очисники, клеї, герметики та інше.

 

Чисто німецьке виробництво

 

Незважаючи на широку глобалізацію в автомобільній сфері та тенденцію перенесення західних виробнитв в азійські країни, продукція Liqui Moly, як і багато років тому, випускається виключно в Німеччині:

 

  • Завод в місті Саарлуї (земля Саар) – виробництво олив;
  • Завод в місті Ульм (земля Баден-Вюртембер) – виробництво присадок та автохімії. Тут також знаходиться штаб-квартира та науково-дослідний підрозділ фірми.

 

Поруч із підприємством Liqui Moly в Саарлуї знаходиться також завод Ford, куди бренд також відвантажує свою продукцію. Водночас, крім автомобілів «блакитного овалу», рідини Liqui Moly використовується як оливи первинного заливання на конвеєрах Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, MAN, Volvo.

 

Найкраще визнання – народне

 

Liqui Moly – один з небагатьох брендів, який має великий авторитет, в тому числі, у себе на батьківщині. Одна з його найцінніших відзнак: перемога в конкурсі «Найкращий виробник мастильних матеріалів у Німеччині» за версією журналів Auto Zeitung, Auto Bild, Motor Klassik, Auto Motor und Sport. Причому таких перемог не одна, а одинадцять! В останнє читаці цих авторитетних видань обрали Liqui Moly найкращою маркою буквально минулого року. А таких читачів лише у видання Auto Bild майже 700 000!

 

 

Звичайно, має Liqui Moly і сертифікацію від Асоціації технічного нагляду Німеччини, TUV.

 

Liqui Moly в АвтоНова-Д

 

 

Наразі на складах компанії представлена різна продукція Liqui Moly: оливи, присадки, очисники каталізатору, розчинники іржі, спреї-грунтовки з цинком, засоби для догляду за шинами та днищем авто тощо. Переглянути наявні позиції можна тут.