Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

18/06/2024

Кузовні запчастини Signeda: планове надходження та абсолютні новинки

Майже 700 найменувань різних кузовних деталей від литовського бренду

На склади АвтоНова-Д надійшла нова партія кузовних запчастин від литовської Signeda. Однак цього разу поповнення цікаве тим, що, окрім планового надходження, до поставки увійшли й запчастини, представлені в асортименті вперше.

 

Загалом таких новинок – 253 найменувань. Це, зокрема, передні бампери для VW T-Roc та Renault Trafic, задній бампер для Citroen Berlingo, крила для SEAT Leon та Ibiza, FIAT Dolbo і Ducato, Ford Transit, Renault Scenic та Kangoo, Peugeot Partner… Також новий асортимент сформувала велика кількість підкрилків, кронштейнів бамперів та решіток для бамперів для низки моделей Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Nissan, Volvo та ін.

 

 

Окремо також варто відзначити такі позиції, як лобове скло для Subaru Forester, протитуманна фара для Toyota Land Cruiser 150, ліхтар заднього ходу для Renault Captur.

 

Що стосується планового надходження, до нього увійшло 446 найменувань деталей: переважно це бампери, капоти, двері, крила, решітки бамперів, підкрилки, кронштейни бамперів, кріплення фар та заглушки буксирувальних гаків для автомобілів різних марок, моделей і специфікацій, в тому числі – для популярних авто із США.

 

Переглянути повний список надходження – ТУТ (артикул + ОЕ номер + сумісність).