Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

10/07/2024

Запчастини Kolbenschmidt, Pierburg, AMC, Hella: нові надходження

Понад 700 найменувань деталей для ремонту двигуна, оптики та гальмівних систем

АвтоНова-Д завжди підтримує наявний асортимент затребуваних запчастин. Так, до одного з останніх надходжень увійшли деталі для ремонту двигунів від Kolbenschmidt, Pierburg та AMC, а також світлотехніка та компоненти гальмівних систем Hella та Hella Pagid.

 

Поршні Kolbenschmidt та насоси Pierburg

 

Від автомобільного підрозділу MS Motorservice концерну Rheinmetall ми отримали 330 найменувань від двох його ключових брендів –  Kolbenschmidt Pierburg:

 

  • Kolbenshmidt: поршні та шатуни двигуна, поршневі кільця, шатунні вкладиші, коромисла клапанів, розподільні вали, шестерні розподільних валів
  • Pierburg: помпи, дросельні заслінки, ПНВТ, оливні та вакуумні насоси, витратоміри, датчики тиску оливи, клапани EGR.

 

 

 

Переважна більшість цих деталей адресовані автомобілям сімейства VAG, однак є позиції для BMW, Mercedes-Benz, Opel, Chevrolet та ін. 

 

ГБЦ AMC

 

Від іспанського AMС надійшло 12 моделей головок блоку циліндрів. Вони призначені, зокрема, для таких авто, як VW Amarok та Crafter 2.0 TDI, VW T4 1.9 TDI і 2.4 D, Renault Kangoo, Logan, Megane 1.5 dCi (K9K).

 

Також серед надходження – розподільні вали, формкамери та бовти ГБЦ.

 

 

Hella та Hella Pagid

 

Нарешті, від німецької компанії Hella та її «дочки» Hella Pagid надійшли такі запчастини у кількості 383 найменувань:

 

  • Hella: фари основні та протитуманні (від легковиків VW до вантажівок Scania), задні ліхтарі, універсальні лампи, свічки запалювання та розжарювання, котушки запалювання, стартери, різноманітні датчики та вимикачи, щітки склоочисника.
  • Hella Pagid: гальмівні диски та колодки (включно для VW, T5, Renault Duster, Ford Kuga, Toyota Camry 70), троси гальм, датчики, ремкомплекти гальм.

 

 

 

Переглянути список надходження повністю – ТУТ.