Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

13/03/2024

Bogap. Що всередині упаковки бренду з Китаю? Та що ви не побачите, навіть відкривши коробку?

Стаття про бренд з душею

Наше життя нерозривно пов'язане з вибором. Щодня ми обираємо що їсти, що вдягнути, куди піти, що робити. Тобто щодня, постійно, ми робимо вибір. Зазвичай ми приймаємо рішення швидко, та інколи нам потрібен час, додаткова інформація, інші дані для прийняття рішення. 

 

Чому один вибір зробити легко, інший навпаки - важко? Що стоїть за тим, як ми приймаємо рішення?

 

Майже все базується на нашому досвіді або досвіді людей, яким ми довіряємо, перевіреним джерелам інформації. 

 

Якщо мова йде про їжу -  в нас величезний досвід того, що ми їли, що вподобали, а що ні. Складніше, якщо блюдо нове - ми дізнаємось, які інгредієнти в нього входять, спосіб приготування, рекомендації, далі приймаємо рішення чи будемо пробувати, чи ні.

 

Дещо легше зробити вибір в питанні того, що одягнути - дивлячись просто у вікно і спираючись на прогноз погоди. Ми швидко і, майже не задумуючись, приймаємо рішення щодо одягу!

 

Що купити? - З цим питанням ми теж зустрічаємось щодня! Ми купуємо продукти, одяг, інші речі. Як ми діємо? Якщо ми знаємо,  що потрібно - заходимо до місця покупки в офлайн чи онлайн магазин і купуємо. Але якщо потрібного товару немає, які наші дії? Ми вивчаємо, чим можна замінити, що спробувати, наважуємось і купуємо! Саме так часто ми випробовуємо новий для себе товар (продукт) та приймаємо рішення, чи будемо користуватись ним надалі, чи повернемось до того, чим користувались раніше?

 

В цьому невеличкому вступі про щоденний вибір я навмисно випустив одну важливу деталь - виробника, торгову марку або бренд. Саме назви виробників або їхніх брендів значною впливають на наші рішення чому надати перевагу. Виробники вкладають значні кошти, ресурси в популяризацію свого бренду, його впізнаваність і, звісно, це значно впливає на наш з вами вибір: ми надаємо перевагу  «розкрученому» товару проти маловідомого. Наприклад, подорожуючи іншими країнами ми охочіше купуємо Кока-Колу, ніж невідомий місцевий напій - така  природа людини.

 

Виходячи з цього, постає наступне актуальне питання: як новому молодому бренду пройти довгий шлях знайомства з покупцем, який інші компанії долають десятиріччями або навіть століттями? 

 

Кожен може надати свою відповідь, а я розповім, як це робить компанія «Suparts» з Китаю, якій належить бренд «Bogap».

 

 

Спочатку повернемось на чотири роки тому, в 2019 рік (світ ще не знав COVID, а Україна повномасштабну війну). Відвідуючи виставку в Шанхаї в листопаді 2019 року, ми звернули увагу на стенд Suparts, на якому була окремо ДУЖЕ виділена водяна помпа BMW.

 

Стенд Suparts Automechanika Shanghai 2019

 

На стенді ми дізнались, що ця помпа користується величезним попитом (номер за каталогом - 11517586925), та мало хто з виробників може надати її в якісному виконанні в Aftermarket, а Bogap - може! Тоді в нас не було ще так багато інформації про сегмент запчастин для BMW. 

 

І навіть всі переваги надано на упаковці!

 

Та сама помпа на BMW (арт. B4232100), з якої почалась співпраця AutoNova-D та Bogap (в алюмінієвому корпусі)

 


А так виглядала перша коробка Bogap

 

Однак ми розуміли, що однією помпою замовлення не зробити… Тоді ми отримали пропозицію - запчастин BorgWarner та Elring, які пропонувала компанія Bogap. У підсумку, було прийнято рішення - пробуємо!

 

То був час початку нашої експансії на ринок запчастин BMW і Mercedes-Benz, додавши до замовлення ланцюги BorgWarner та інші запчастини з асортименту компанії, який, повторюсь, був дуже вузьким, але виглядав якісно. 

 

Зрештою, перше замовлення було зроблено!

 

Так, в портфелі нашої компанії з’явився бренд - Bogap. До речі, саме в 2019 році Bogap був зареєстрований як торгова марка.

 

Почавши працювати, ми звернули увагу на особливість запчастин Bogap - ретельно підібраний асортимент, високоякісна упаковка, низький рівень рекламацій, - ніби все, як у всіх. Але було приховане відчуття, що є ще щось, що відрізняє Bogap від інших.

 

Все залишилось, як є, до нашої поїздки в Китай наприкінці 2023 року. Саме вона розставила всі крапки над і. 

 

Під час поїздки у Китай в листопаді 2023-го нам пощастило побувати і в офісі, і на складі Bogap, побачити на власні очі склад зони приймання, маркування та пакування, та головне -  нашим екскурсоводом була Ребека (Rebeca) - одна з власників компанії....

 

Одне з перших питань - що означає Bogap?

 

Назва бренду, торгової марки, відіграє величезну роль в майбутньому успіху. Як формуються назви брендів? Інколи назву бренду несе в собі прізвище власника або засновника - як приклад Bosch (походить від Роберт Бош), інколи являє собою абревіатуру повної назви - як-от BMW (скор. від Bayerische Motoren Werke AG, Баварські автомобільні заводи),а інколи… нічого, крім звучної назви (Kodak, OKKO). Однак бувають випадки, коли назва містить прихований зашифрований зміст. Саме цей варіант використано для торгової марки Bogap, назва якої розшифровується як «Best of German auto parts, що приблизно означає «найкращі запчастини для німецьких авто»

 

Саме цей слоган і є ціллю компанії, її  власників, що підтверджується на кожному кроці, коли ти перебуваєш всередині компанії. 

 

 Як часто буває, уявлення про компанію та бренд швидко змінюється, коли ти попадаєш на «територію бренду». 

 

 

 

Офіс Bogaр, презентація від АвтоНова-Д

 

Мабуть, кожен має досвід того, як після відвідин будь-якого виробництва і прочитання інтерв’ю з топ-менеджерами компаній, формується нова, зовсім інакша думка. Часто вона позитивна, бо коли люди щось створюють, вони наповнені енергією, яка передається всім без винятку. Так сталось і з нами після відвідування Bogap.

 

Головні принципи роботи з запчастинами від Bogap:

 

  1. Перевірка зразка від постачальника, для аналізу якості. 
  2. Перевірка якості запчастин кожної партії від підтвердженого постачальника
  3. Перевірка кожної запчастини перед відправкою.

 

Як це виглядає в житті, ми перевірили особисто.

 

Bogap має власну лабораторію для тестування всіх запчастин асортименту компанії. Є також окремий склад, де зберігаються всі зразки запчастин ОЕ, які пропонує Bogap в AM. Ці зразки порівнюється між собою. Причому кожен співробітник може порівняти запчастини Bogap з ОЕ на будь-якому етапі. 

 

 

Сконструйований стенд з двигуном, на якому в реальному часі знімаються параметри, показники з оригінальних запчастин, і потім порівнюються з показниками запчастин Bogap. Тут і далі Ребека особисто розповідає нам про всі принципи тестування і контролю якості запчастин.

 

 

 

Стенд аналізу показників кисневого датчика

 

Перевірка датчиків рівня оливи

 

Процес відпрацювання відкриття заслінок загальновідомого бестселера - помпи 06H121026DS /ED /DN. Водночас головне - правильна комунікація електронного модуля помпи з системами авто і правильна швидкість відкриття-закриття!

 

Інший гарний приклад підходу Bogap до випуску продуктів - ситуація з клапаном EGR, який лежав на столі в лабораторії. Його ще не було на той час в асортименті Bogap. Чому ж так?

 

Головна характеристика тестувальної програми клапанів EGR -  ресурс, термін роботи наявних на сьогодні пропозицій від виробників. Не володіючи такими даними, Bogap не додає цю затребувану, але вимогливу позицію до свого асортименту! 

 

Як на мене, це доказ того, що в компанії дотримуються своїх цінностей, та це дуже приваблює мене!

 

Далі зона приймання на склад - кожна партія товару від кожного постачальника маркується і щонайменше 5% від кількості отриманих запчастин з кожної партії відправляється на тестування до описаної вище лабораторії. 

 

Якщо запчастини не проходять тест або виглядають інакше від ОЕ, їх повертають виробнику. На питання, чи часто таке трапляється, Ребека відповіла - так! Та додала, що за це не всі постачальники їх “люблять”:) (запчастини на склад Bogap потрапляють немаркованими для зручного повернення).

 

Пройшовши перевірку якості і відповідності, запчастини потрапляють на склад зберігання, де чекають на замовлення від клієнтів.

 

Отримавши замовлення від клієнта, формується список ЗП до пакування та відправлення. Відбирається необхідна кількість і починається процес:

 

По відібраним запчастини до упаковки фіксуються дані від якого вони виробника і якої партії. 

 

Наноситься маркування. Помітно великий простір, що робить процес комфортним та виключає помилки.

 

Відбирання:

 

 

І пакування:

 

 

Тобто, кожну запчастину, яку відправлено клієнту, можна ідентифікувати!

 

На випадок можливих рекламацій можна швидко виявити партію, виробника.

 

Далі запчастини пакуються в коробки, коробки в палети і йдуть на відправку. 

 

Пункт призначення саме цієї партії -  Україна, АвтоНова-Д

 

Тут можна було б закінчити, але розповідь була б неповною. Потрібно також звернути увагу на дрібниці, на які ми часто не звертаємо увагу, але вони дуже значущі:

 

  • упаковка палети абсолютно унікальна,вона відкривається з будь-якого боку, навіть двох! Не потрібно різати або нагинатись!
  • упаковка запчастин з твердого картону і якісної поліграфії, та якщо цим не всіх здивувати, тому йдемо далі -  упаковка амортизатора має ручку, за яку зручно переносити досить важку запчастину. 

 

 

Упаковка для вентиляторів також має спеціальну ручку

 

Картонна коробка має спеціальне нанесення, як клеїти скотч на неї! Ребека особисто перевіряє та виправляє помилки.

 

Це, вочевидь, те, на що не кожен зверне увагу, але цьому приділяється багато уваги!

 

В ці дрібниці вкладено багато енергії та я хотів би, щоб ВИ це помітили, звернули увагу. 

 

Ми отримали величезне задоволення від візиту на склад Bogap, спілкування з співробітниками, власницею. Відчули енергію та вірність своїм цінностям. Це те, що робить в моїх очах компанію Suparts (Bogap) особливою. 

 

Не можу не додати (той випадок української мови коли дві “не” дають одну “так”), що крім успішного бізнесу власники Bogap мають велике серце! Під час надважкого випробування blackout в Україні на початку зими 2022 року компанія Bogap абсолютно безкоштовно, без жодного запиту про допомогу, відправила 8 генераторів для нашої компанії. Коли я спитав, чому ви вирішили так зробити, Ребека просто відповіла не задумуючись - “ми дивились новини і розуміли, що люди в Україні страждають!” Та задались питанням, як ми можемо допомогти? І вирішили відправити генератори та електропростирадла!

 

Генератори було розподілено між філіями компанії, що дуже і дуже стало у пригоді!

 

Упаковка генераторів з лого Bogap

 

Також Bogap відправили нам електропростирадла, які ми, у свою чергу, передали на благочинність. 

 

Такий вчинок може зробити тільки людина з багатим духовним світом, справжніми цінностями, і яка має по-справжньому велике серце!

 

Немає терміну давності та розміру для подяки, тож висловлюємо ВЕЛИКУ подяку нашим партнерам з Bogap за цей Великий вчинок!

 

Насамкінець трішки історії, для ще більшого розуміння про компанію. Suparts було засновано в 2013 році. Тоді молоді підприємці пропонували просто запчастини, за якість яких несли персональну відповідальність. Зі слів Ребеки, коли перший клієнт виявив бажання подивитись склад і офіс компанії, в них не було ні того, ні іншого! Вони винайняли складське приміщення і склад лише на добу, щоб показати клієнту. Після оглядин клієнт сказав - у вас малесенький склад і майже немає ні офісу, ні персоналу, - як ви забезпечите поставки запчастин? Та вони забезпечили!  Вони виконали всі домовленості і це був початок. Не можливо зупинити тих, хто має ціль і йде до неї впевнено. Починаючи з абсолютного нуля сьогодні Suparts (Bogap) має багатомільйонні обороти та попри досягнуті результати продовжує розвиватись з великою швидкістю. Bogap - ще один приклад того, як, не маючи нічого крім бажання і сильної волі, люди досягають значних результатів! 

 

Це був мій особистий погляд на компанію Suparts (Bogap) та нестримне бажання поділитись з вами! 

 

Мабуть, найкращий вид в Шанхаї

 

Кожного дня ми постійно робимо вибір! Та час від часу ми робимо вибір, які запчастини встановити на свій автомобіль або порадити клієнту.

 

 

Компанія АвтоНова-Д Плюс -  ексклюзивний дистриб’ютор запчастин торгової марки Bogap в Україні. 

 

05.12.2023. Шанхай-Амстердам, Богдан Дука

 

Використані фотографії

Дука Богдан

Наумова Христина

Кудіна Тетяна