Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

25/05/2023

Запчастини SASIC: каталог термостатів на 2023-2024 роки

Каталог вже опублікований на сайті виробника

Французький виробник запчастин SASIC опублікував каталог термостатів на 2023-2024 роки. Він включає 447 найменувань деталей, серед яких 97 новинок.

 

 

Деталі, які вперше поповнили асортимент бренду, мають глобальне охоплення у понад 5 700 застосувань. Розподіл нових продуктів виглядає наступим чином:

 

  • 36% для авто французьких брендів;
  • 33% – для німецьких;
  •  10% для азіатських;
  • 21% – для інших європейських брендів.

 

Крім термостатів, каталог, який доступний онлайн, включає й інші деталі, які впливають на робочу температуру ДВЗ: колектори системи охолодження, термоконтакти вентилятора, датчики температури, а також датчики тиску оливи.

 

«Перегрів двигуна є основною ознакою несправності одного або кількох компонентів. Тому контроль всіх цих елементів має важливе значення. Перевірка ущільнень та деталей на предмет деформації необхідна для виявлення джерела витоків та причин надмірних температур у системі терморегулювання», – підкреслюють в SASIC.

 

 

Загалом SASIC пропонує понад 14 000 запчастин, які розподілені на 8 лінійок на 100 продуктових сімейств. Це так звані антивібраційні деталі (подушки, опори), запчастини підвіски, двигуна, гальмівної системи та системи зчеплення.

 

Придбати запчастини SASIC можна в АвтоНова-Д.