Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Історії успіху й відгуки клієнтів

СТО "Автокомп Сервіс". Кулагін Руслан Євгенович, власник

09/11/2020


Пропускна потужність станції Автокомп Сервіс перевищує 20 одночасно обслуговуваних автомобілів. У нашому арсеналі є все необхідне діагностичне та ремонтне обладнання:

  • лінія технічного контролю для легкових автомобілів і мікроавтобусів,
  • комп'ютерний стенд регулювання розвал-сходження,
  • мультимарочні та спеціалізовані діагностичні сканери, комп'ютерна діагностика автомобілів будь-яких марок,
  • спеціалізоване обладнання для проточки гальмівних дисків, діагностики, заправки та промивання систем кондиціонування, регулювання фар, прокачування гальмівної системи, діагностики та чищення форсунок, очищення системи охолодження, заміни охолоджуючої рідини, заміни масла і промивання АКПП,
  • центр кузовного ремонту проводить рихтувальні, зварювальні та фарбувальні роботи будь-якої складності, включаючи відновлення автомобілів з алюмінієвими кузовними елементами, заміну автоскла, ремонт бамперів будь-якої складності,
  • шиномонтажний і балансувальний верстат,
  • автомийка, хімчистка, полірування кузова та фар.

Співпраця з компанією АвтоНова-Д почалося у 2014 році й продовжується до цього дня. Як постачальник АвтоНова-Д закриває значну частину потреб в оригінальних і неоригінальних запчастинах для автомобілів Volkswagen Group.


За останні два роки асортимент АвтоНова-Д значно розширився. З'явилися деталі для автомобілів інших виробників (НЕ VAG). Мабуть, стрімке зростання складів АвтоНова-Д випереджає зростання автопарку доставки. Хоча, на маршруті доставки до нас додалося декілька нових автомобілів АвтоНова-Д, і ми сподіваємося, що ті затримки в доставці, які зараз іноді спостерігаємо, мають тимчасовий характер.


Безумовно, асортимент запчастин для автомобілів Volkswagen Group є сильним і постійним конкурентною перевагою АвтоНова-Д. Причому крім оригінальних запчастин великий вибір надається і в неоригінальний. Вся лінійка товарів доступна за безготівковим розрахунком з наданням всіх необхідних документів.


У наших планах скористатися новими сервісами та програмами АвтоНова-Д як постачальника, які були представлені в цьому році.