Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Історії успіху й відгуки клієнтів

Прага-Авто. Офіційний дилер SKODA. Євген Забугін, керівник відділу запчастин

10/12/2020


Офіційний дилер і постачальник неоригінальних запчастин — на перший погляд, неочевидне партнерство. Але нумо розберімося.

 

Євген Забугін, керівник відділу запчастин Прага-Авто

Евгений Забугин: "Офіційний дилер не тільки робить покупку автомобіля незабутньою подією, а й взагалі покращує клієнтський досвід вибору автомобіля, його безпосереднього отримання та подальшого обслуговування.


За святковим днем видачі нового автомобіля починаються гарантійні будні, в яких дилер виступає як довірена особа заводу-виробника. І тільки після закінчення гарантійного терміну офіційний дилер може вже цілком і повністю зосередитися на задоволенні різноманітних сервісних запитів автовласника.


Сервісні можливості Прага-Авто - 12 підйомників, 2 пости електриків, кузовний і фарбувальний цех, цех установки додаткового обладнання та ГБО. Наші майстри проходять тренінги виробника і переймають досвід SKODA в інших країнах — вчимося кожен день.

 

Прага-Авто, офіційний дилер SKODA в КиєвіРинок демонструє, що на післягарантійному етапі виявляється затребуваним поєднання якісного і комфортного офіційного сервісу з неоригінальні запчастини — але тільки перевіреними, рекомендованими альтернативами. Причини такого вибору в клієнтів різні: для когось це бажання заощадити, а для когось — експеримент як життєве кредо.


Для того, щоб такі експерименти проходили безболісно, й для автомобіліста, й для офіційного дилера, потрібен досвідчений та надійний партнер — постачальник неоригінальних запчастин.


Саме таким партнером для автоцентру Прага-Авто є компанія АвтоНова-Д, майже з часів її заснування у 2012 році. Ймовірно, варто прокоментувати, звідки досвід у зовсім молодої на той час "АвтоНова-Д", і звідки взявся такий стартовий кредит довіри з боку офіційного дилера, який працює з 2002 року. Відповідь у 15 роках досвіду роботи з запчастинами VAG у засновників АвтоНова-Д ще до відкриття своєї компанії.


З того часу при щорічному зростанні АвтоНова-Д не тільки зберегла свої початкові сильні експертні якості в запчастинах для VAG, але й продовжує розвивати нові. Мушу зазначити поліпшення логістики, зростає оперативність відповіді на стандартні запити, при цьому нам надається допомога в пошуку непростих позицій. Зазначу також створення складу консигнації, що дозволило нам збільшити оборот.


З цікавістю спостерігаємо за появою нових aftermarket-брендів в АвтоНова-Д. Однак ми дотримуємося консервативної позиції та післягарантійним клієнтам також пропонуємо тільки найкраще й перевірене роками, в тому числі роками співпраці з АвтоНова-Д.