Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Історії успіху й відгуки клієнтів

Автосервіс Hunters Garage. Родіон Войтенко, керівник відділу техобслуговування та ремонту

15/12/2020


Автосервіс Hunters Garage заснований у 2019-му. Станція в Києві надає повний цикл послуг з ремонту та плановому технічному обслуговуванню автомобілів різних брендів. Загальна площа СТО складає 2000 м2, працюють з найсучаснішим обладнанням, інструментом і засобами діагностики.

 

Родіон Войтенко: "Клієнти автосервісу Hunters Garage — це власники автомобілів всіх брендів і цінових сегментів, фізичні та юридичні особи з автопарками. Крім вищої якості технічних послуг за доступними цінами та в стислі терміни, автосервіс забезпечує клієнтам максимальний комфорт під час обслуговування.

Hunters Garage, Киев

Наші можливості:
Слюсарний цех: 12 підйомників, стенд розвал-сходження, додаткові установки та автоелектрик з дилерськими діагностичним обладнанням, мийка.

Кузовний цех: 2 стапеля, витяжка-рихтування, підготовча і фарбувальна камери для малярних робіт, тоніровочна машина для комп'ютерного підбору кольору.

Штат компанії: на цей час приблизно 46 осіб.

Hunters Garage

З компанією АвтоНова-Д я знайомий і тісно співпрацюю з 2016-го року. З того моменту цей постачальник завжди входить в мої ТОП-3.

 

Для нашої компанії дуже важливо мати надійного постачальника який повністю закривав би потреба в оригінальних деталях, як для відділу технічного ремонту, так і для кузовного ділянки. АвтоНова-Д справляється з цим на всі 100% і дуже допомагає нам проводити якісні ремонти в найкоротші терміни. Радує як величезна наявність складу в Києві, так і можливість привозити замовлені позиції в стислі терміни (в середньому до 2-х тижнів).

 

Також не можна не відзначити, що за останній рік відбулося тотальне поповнення асортименту АвтоНова-Д оригінальними деталями для BMW, Mercedes-Benz, Land Rover, Toyota й інших преміум-брендів, і це дуже круто. Конкурентів в цьому питанні у них немає.

 

Співпрацювати з "Автоновою" до того ж дуже легко. Не потрібно здійснювати 100 дзвінків для розв'язання поточного питання, тут завжди допоможуть. Окремий респект Денису Хіленко)


Hunters Garage з кожним днем ​​набирає все більших обертів і разом з цим щільніше співпрацює з АвтоНова-Д. Впевнений, що так буде й далі."

СТО Hunters Garage, Киев