Каталог мастил

Новини

14/04/2022

Бажання підтримати зміцнюють наше партнерство!

Наша історія про партнерство, яке грунтується на просто хороших дружніх відносинах.

Наразі кожна допомога є дуже важливою! Наша історія про партнерство, яке грунтується на просто хороших дружніх відносинах.

 

В січні 2022 року відбулася наша зустріч з представниками компанії Парус авто (м. Харків) щодо розширення співпраці і асортименту бренду Könner запчастинами на німецькі автомобілі. Дана зустріч, як і будь-яке спілкування в неформальних умовах, дозволила зблизитись, зрозуміти та пізнати партнера, побудувати стосунки на новому рівні великої довіри.

Війна поставила людей і компанії в різні умови, які сильно залежали від фізичного розташування. Величезна кількість людей і компаній вимушена була евакуюватись та евакуювати майно з безпосередніх місць ведення бойових дій в більш безпечні місця.

 

Наша компанія розміщена по всій території України і ми з гордістю спостерігали за тим, як працівники філій АвтоНова-Д з більш безпечних територій допомагали співробітникам з зон бойових дій виїхати і розміститися, організовували проживання і надавали прихисток. Це було справжнє відчуття командного духу. Але така допомога надавалась не тільки співробітникам нашої компанії, а й нашим партнерам.

 

Дізнавшись про необхідність евакуювати майно компанії нашого партнера з міста-героя Харків, ми відразу відгукнулись. Наш склад в місті Івано-Франківськ отримав найбільшу поставку запчастин за історію свого існування і до останнього не був впевнений щодо можливості вмістити все необхідне. Але команда філії впоралась з нелегкою задачею!

На сьогодні запчастини Könner від офіційного представника компанії Парус авто доступні до замовлення на філіях компанії АвтоНова-Д. І хоча це не профільний для нас асортимент, але ми завжди відкриті до допомоги і не зупиняємось перед нестандартними задачами.